DVIRAČIŲ IR TRIRAČIŲ ČEMPIONATAS

Jau antrą kartą Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje įvyko Specialiosios Olimpiados dviračių – triračių čempionatas. Į čempionatą atvyko Dūseikių socialinės globos namų, Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos ir specialiosios Olimpiados klubo, Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo skyriaus, Šiaulių miesto savivaldybės globos namų „Goda“, Vilijampolės socialinės globos namų, Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus ir Dienos užimtumo centro komandos. Pirmą kartą čempionate dalyvavo Dabikinės specialiosios mokyklos vyresniųjų lavinamųjų klasių mokiniai. Juos lydėjo mokytojos Inga Aleksandravičienė ir Reda Kovieraitė. Renginys buvo skirtas žymią intelekto negalią turintiems asmenims. Čempionatas prasidėjo eisena. Vėliau mokyklos stadiono aikštelėse dalyviai atliko įvairias užduotis su triračiais ir dviračiais. Pasibaigus varžyboms visi dalyviai ir komandų treneriai apdovanoti Specialiosios Olimpiados medaliais ir mokyklos direktoriaus padėkomis.

Mokytoja Inga Aleksandravičienė