TRADICINĖ SPORTO ŠVENTĖ

„Mėgstam žaisti ir dainuoti, o labiausiai tai sportuoti“.  Šitaip kasmetinėje, tradicinėje sporto šventėje „Sportas linksmai“ prisistatė 1-2-3a lavinamosios jungtinės klasės mokiniai.  Daug metų pradinių klasių mokinių paskutinė mokslo metų diena sukviečia vaikus į sporto aikštyną. Šventėje dalyvauja: priešmokyklinio ugdymo, pradinės jungtinės specialiosios, lavinamųjų, Ib – IIb– III  sosialinių įgūdžių (darbinio ugdymo) klasių mokiniai, mokytojai, mokytojų padėjėjos.  Šventei ruošiasi ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Daug teigiamų emocijų vaikai patyrė linksmose įdomiose sportinėse estafetėse, kurias ruošė ir pravedė mokytojos: Bronelė, Reda ir Lijana. Mokytoja Virginija kvietė į šokių ratelius, kol buvo aptariami varžybų rezultatai. Kiekvienas vaikas pagerbtas atminimo ir saldžiomis rėmėjų dovanėlėmis. Šventę vainikavo vaišių stalas: ledai, sausainiai ir sultys. Esame dėkingi šventės rėmėjams : verslininkams Kęstučiui Fedirkai, Vidmantui Novogreckui ir globėjai Irenai Vaičienei.

Mokytoja I. Aleksandravičienė