PASITINKANT VASARĄ

Šįmet mokslo metų užbaigimo šventė buvo neįprasta – specialiųjų klasių mokiniai, klasių vadovės Jūratė Mickuvienė, Rasa Danilevičienė, Virginija Čepienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Alvijana Masienė nutarė palydėti mokslo metus ir pasitikti vasarą kartu. Birželio pirmosios rytą mokykliniu autobusu išvykome į Akmenės krašto muziejų. Muziejuje aplankėme J. Levinaitės fotografijų parodą. Apžiūrėjome galerijos paveikslus, pasakiško grožio rankų darbo kurtas lėles iš Ukrainos. Laukė egzotiški įspūdžiai – gyvų drugelių oranžerija. Turėjome galimybę įsiamžinti su pasakiško grožio drugeliais. Pasisekė pamatyti ir patį drugelių ritimosi iš lėliukų procesą.

Po ekskursijos muziejuje kelionę tęsėme toliau. Akmenės kultūros ir poilsio parke vyko sportinės rungtys. Susiskirstę į komandas, varžėmės linksmose estafetėse. Varžėmės draugiškai, visus lydėjo gera nuotaika. Po visų estafečių ant laužo keptos dešrelės, čeburėkai, gaivieji gėrimai ir arbūzai padėjo atgauti jėgas.

Greitai prabėgo laikas…  Visiems saulėtų dienų, puikių atostogų, daug naujų įspūdžių!

Mokytoja J. Mickuvienė