Balandžio 8 d. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje šurmuliavo šilta ir jauki kasmetinė Atvelykio mugė-paroda „Angelų vaikai – su meile Jums”. Mugėje dalyvavo, savo ir kitų mokinių darytus darbelius pristatė mūsų mokyklos mokiniai Edvinas ir Tomas, lydimi mokytojų Aušros ir Bronės.

Nuotaikingą šventę vedė dainininkė Eglė Jurgaitytė ir iliuzionistas Mantas Wizard, koncertavo TV3 muzikos šou X-faktorius dainininkai. Renginio metu dalyvius ir svečius sveikino Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė ir kiti žinomi žmonės.

Ugdytiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse, žaidimuose, klausė koncerto, patys šoko ir dainavo, vaišinosi cukraus vata, kareiviška koše.

Šventei baigiantis šventės organizatoriai Všį kultūros ir švietimo centras Vilniaus mokytojų namai kartu su Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga visiems dalyviams įteikė dovanas.

Mokytoja Aušra Donėlienė