Balandžio 23- iąją visa mokyklos bendruomenė paminėjo Pasaulinę knygos dieną ir dalyvavo akcijoje „Skaitau mėgstamą knygą, žurnalą, klausausi pasakų“.

Mokyklinius suolus iškeitę į sėdmaišius ir poilsio suoliukus patogiai juose įsitaisė. Kiekvieno  rankose  knyga ar žurnalas. Visi vienu metu lepinome save skaitydami. Tokia akcija nepaliko abejingų nei vieno. Šalia skaitančių sėdo praeinantys darbuotojai. Jie akimis ieškojo seniai vartytos arba naujai išleistos knygos.  O tie vaikučiai, kurie dar tik mokosi skaityti, klausėsi pasakų ir jas aptarė.

Po akcijos maloniai dalinomės įspūdžiais, rekomendavome vienas kitam naujas knygas-romanus, vaikiškas pasakas, poeziją, o taip pat ir psichologines knygas.

Daugelis dalyvių siūlė, kad galėtumėme ir dažniau surengti visuotinę knygų skaitymo valandėlę!

Akcija ,,Dovanok mokyklos bibliotekai knygą“ tęsiasi.

Mokytoja Rasa Danilevičienė

Bibliotekininkė    Lidija Mašanauskienė