Šių metų idėja – dalyvauti respublikiniame ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“ ir dar kartą kitaip prisidėti prie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimo.

Socialinių įgūdžių (darbinio ugdymo) klasių mokiniai, padedami mokytojų, visus metus sodino gėles, prieskoninius augalus, jais nuolat  rūpinosi . Mokytojos Aušros Donėlienės   ir jos mokinių kūrybinė kompozicija iš žaliųjų augalų ir dalyvavo respublikiniame  konkurse „Mano žalioji palangė“. Vertinimo komisija iš 820 darbų išrinko 30 geriausių ir originaliausių „žaliųjų palangių“. Viena iš jų – mūsų mokyklos mokytojos Aušros Donėlienės ir jos mokinių sukurta kompozicija „Skiriu Lietuvai“.

Gegužės 19d. Vilniaus universiteto Botanikos sode vyks ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ laureatų apdovanojimų šventė.

Pavaduotoja ugdymui  Dalia Bakaitienė