Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje gegužės 23 dieną, trečią kartą vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados dviračių ir triračių čempionatas. Čempionate dalyvavo Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Specialiojo ugdymo skyriaus ir Dienos užimtumo centro komandos, Radviliškio Gražinos, Šiaulių Ringuvos specialiosios ir Rokiškio pagrindinių mokyklų, Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus bei Joniškio rajono Jurdaičių socialinės globos namų komandos. Mūsų Akmenės r. Dabikinės Vladimiro Zubovo mokyklos mokiniai dalyvavo antrą kartą. Komandą sudarė: Remigijus, Edvinas, Karolis M., Viktorija, Erikas, Tomas P.

Renginys prasidėjo šventine dalyvių eisena, kurioje dalyvavo ne tik komandos, bet ir Joniškio darželio „Ąžuoliukas“ „Boružiuko“ grupės vaikučiai ir „Saulės“ pagrindinės mokyklos 1B klasės mokiniai. Dalyvius pasveikino „Saulės“ mokyklos šokėjai pradinukai. Čempionato dalyviai atliko įvairias užduotis, pietavo mokyklos valgykloje, o po varžybų linksminosi diskotekoje. Visi dalyviai apdovanoti LSO medaliais ir mokyklos direktoriaus padėkomis. Mūsų komanda užėmė 2 vietą A lygyje.

Mokytoja Inga Aleksandravičienė