Gegužės 31 dieną visi pradinių klasių mokiniai, kurie baigia mūsų mokyklą, vasarą pasitiko Naisiuose. Mokinius lydėjo mokytojos, auklėtojos, mokytojų padėjėjos ir  mokinių tėveliai, viso 49 dalyviai.  Pažintinė ekskursija finansuojama Agrokoncerno. Mokiniai patyrė nepakartojamų akimirkų. Aplankė  Naisių žemės istorijos muziejų, Šiaulių literatūros muziejų, Baltų dievų skulptūrų muziejų, Inkilų muziejų, Baltų areną, Baltų žolynų muziejų, Karališkųjų žalčių šeimyną, Laimės ežerą su meilės sala (angelų-triušių sala). Triušių saloje stebėjo gyvūnų gyvenimą. Daugiausia teigiamų emocijų suteikė braidymas ežere ir Žemaitukų žirgynas. Vaikai turėjo galimybę glostyti ir kalbinti žirgus.

Išvyką vainikavo kiekvienam vaikui dovanota knyga, kompaktinė plokštelė su muzikiniu spektakliu vaikams „Melagių Pilis“. Išlydėti vaikai namo iš Naisių su ryškiaspalviais balionais.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo organizuojant išvyką.

Mokytoja Inga Aleksandravičienė