„Geras sportas – tai jėga, sportas – nuotaika gera!“. Tokiais ir panašiais šūkiais kasmetinėje  tradicinėje sporto šventėje „Sportas linksmai“ prisistatė lavinamųjų klasių komandos.  Ne pirmi metai gegužės mėnesio paskutinėmis dienomis lavinamųjų ir darbinio ugdymo klasių mokinius sukviečia  tradicinė kasmetinė sporto šventė. Antrą kartą dalyvavo ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Šventėje dalyvauja  ir ruošiasi ne tik  mokiniai, bet ir mokytojai, mokytojų padėjėjos.   Daug teigiamų emocijų vaikai patyrė linksmose, įdomiose sportinėse estafetėse, kurias ruošė ir vedė mokytojos Bronė ir Inga. Mokytojos Virginijos paruoštos mergaitės šventės dalyvius pasveikino daina „Vasara“. Kol buvo aptariami varžybų rezultatai pašokti kvietė vyresniųjų klasių mergaitės Justė ir Ugnė. Mergaitės šokį ruošė pačios. Kiekviena komanda pagerbta diplomais ir saldžiomis rėmėjų dovanėlėmis. Šventę vainikavo  ledai, sausainiai ir gira. Esame dėkingi šventės rėmėjams: verslininkams Kęstučiui Fedirkai, Vidmantui Novogreckui .

Mokytojos Inga Aleksandravičienė, Aušra Donėlienė, Bronė Kinčiuvienė