KONKURSAS

Gegužės 10 dieną vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas. Renginys skirtas Kalbos ir knygos atgavimo dienai paminėti. Konkurse dalyvavo specialiųjų klasių, lavinamųjų klasių mokiniai ir suaugusiųjų grupė. Labai džiaugiuosi visais konkurso dalyviais, kurie savo  kūriniais sušildė mūsų širdis. Konkurso dalyvius vertino komisija: direktorės pavaduoja Dalia Bakaitienė, bibliotekininkė Danutė Kazlauskienė, slaugytoja Alvijana Masienė. Iš kiekvienos grupės buvo išrinkta po tris nugalėtojus. Vaikai labai džiaugiasi savo sėkme, gebėjimu garsinti raiškųjį žodį.

Dėkojame mokyklos administracijai už prizus, mokytojams už vaikų paruošimą, mokytojai Daivai Palionienei už puikias muzikines pertraukėles.

Logopedė Raminta Švažienė