„SPORTUOJANTYS VAIKAI – ŠAUNŪS DRAUGAI“

Integracinis projektas „Draugystė“ vyksta antri metai. ,,Mes drugeliai, mes spalvoti atvažiavom čia sportuoti‘‘, – tokiais žodžiais prisistatė mūsų mažieji draugai iš Akmenės lopšelio – darželio „Gintarėlis“ Drugelių grupės, lydimi auklėtojų Zinos ir Daivos. Šis susitikimas vyko Dabikinės parke Zubovų dvare. Vaikai susitiko kartu pasportuoti, išbandyti jėgas linksmose estafetėse. Mokyklos jungtinei “Dabikinės saulučių“ komandai, lydimai pedagogių Bronelės, Ginos, Lidijos, Ramintos, atstovavo mokiniai iš ikimokyklinio ugdymo, jungtinės pradinės specialiosios ir pradinių lavinamųjų klasių. Parke skambėjo vaikiškas juokas, linksmos dainelės. Kol teisėjai aptarė rezultatus, vaikai rodė meninę programėlę. Kokios varžybos be apdovanojimų. O nugalėjo – draugystė. Vaišinomės prie draugystės stalo. Darželio auklėtojos kvietė vaikus kurti draugystės medį. Dėkojame mokyklos administracijai už paramą ir verslininkui Kęstučiui Fedirkai, kuris remia daugelį mokyklos sportinių renginių. Sutarėme rudenį vėl susitikti.

Mokytoja Inga Aleksandravičienė ir logopedė Raminta Švažienė