Informacija
2 proc paramas
Saugumas
Siekiant užtikrinti įstaigos bendruomenės saugumą, mokykloje ir bendrabutyje yra įrengtos vaizdo kameros. Visa įstaigos bendruomenė ir svečiai filmuojami.

oie_png.png

Kvietimas

on 30 Aug : 08:46  Posted by Audronė  Category: Misc   Comments: 0
be_pavadinimo_722x1024.jpg
Siųsti kam nors el. paštu spausdinti tinkamas sukurti šitos naujienos pdf bylą

GEGUŽĖS 20 DIENA - PADĖKOS DIENA „Neužrakink širdies gerumui“

on 27 May : 07:47  Posted by Audronė  Category: Misc   Comments: 0
Jau tradicine tapusia, o šiemet įgijusią naują atspalvį, šventė sukvietė draugus, kaimynus, rajono administraciją, rėmėjus, gausų būrį tėvelių ir globėjų. Į šventę atvyko ir seimo narys Saulius Bucevičius su patarėja Rima Seniūniene.Išpuošta ir atnaujinta mokykla, vaikų darbelių paroda ir  koncertas svečius sujaudino iki ašarų.Tai šventė, kai pasidžiaugiame nuveiktais darbais, pasidaliname naujais užmojais, padėkojame tiems, kurie visada šalia, kurie „neužrakino širdies gerumui ir ištiesė dosnumo ranką“. ,,Mes norime būti matomi, mes norime būti išgirsti, mes gebame kurti darnius tarpusavio santykius; mes žinome, kaip dirbti su specialiųjų poreikių vaikais, kaip siekti rezultatų. Gebame dalintis viskuo.“ (Mokyklos direktorė Birutė Elena Jakaitienė)
padekos_diena16_2.jpg padekos_diena16_3.jpg padekos_diena16_4.jpg padekos_diena16_5.jpg
Siųsti kam nors el. paštu spausdinti tinkamas sukurti šitos naujienos pdf bylą

Sporto renginys

on 13 May : 10:58  Posted by Audronė  Category: Misc   Comments: 0
Gegužės 11d. mokyklos stadione specialiųjų klasių mokiniams vyko sporto renginys „Sportuojame ir mokomės“, kurį organizavo kūno kultūros mokytoja Jūratė ir logopedė Raminta.  Renginio tikslas – skatinti mokinius mokytis bendradarbiauti vieniems su kitais, mokytis komandinio darbo, draugiškumo, tolerancijos vieni kitiems. Mokiniai varžėsi įvairiose sportinėse rungtyse, dėliojo žodžius, šūkius. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais, knygų skirtukais. Sporto renginys visiems susirinkusiems dovanojo daug teigiamų emocijų, gerą nuotaiką. sportas_16_1.jpg sportas_16_2.jpg sportas_16_3.jpg sportas_16_4.jpg
Siųsti kam nors el. paštu spausdinti tinkamas sukurti šitos naujienos pdf bylą

ŠIAURIETIŠKAS ĖJIMAS

on 12 May : 10:47  Posted by Audronė  Category: Misc   Comments: 0
Gegužės 10 dieną buvo vykdoma akcija „Mažink riziką – nerūkyk, būk sveikas ir aktyvus“, kurios tikslas – priminti, kokią žalą rūkančiųjų ir nerūkančiųjų sveikatai kelia rūkymas, padėti atsispirti socialinės aplinkos daromam spaudimui bei išlikti sveikam – aktyviai sportuojant. Akcijos metu mūsų mokyklos mokiniai Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure galėjo išklausė paskaitą apie rūkymo žalą jauno žmogaus organizmui.
Išbandė puikią laisvalaikio leidimo, bendravimo ir sveikatos stiprinimo priemonę – šiaurietišką ėjimą lazdomis. Užsiėmimą vedė šiaurietiško ėjimo instruktorė Žaneta Petokaitienė. lazdos_1_423x635.jpg lazdos_2_423x635.jpg lazdos_3_640x505.jpg lazdos_4_640x427.jpg
Siųsti kam nors el. paštu spausdinti tinkamas sukurti šitos naujienos pdf bylą

Akcija

on 12 May : 10:29  Posted by Audronė  Category: Misc   Comments: 0
Š. m. gegužės 5d. vyko akcija „Švarių rankų šokis“. Šios akcijos tikslas: atkreipti dėmesį į rankų higienos svarbą, išmokyti mokinius taisyklingai nusiplauti rankas,  išaiškinti vaikams, kad ant jų rankų iš tiesų „gyvena“ įvairios bakterijos ir virusai, kuriuos reikia kruopščiai nuplauti vandeniu su muilu, praktiškai pamokyti vaikus, kaip reikia plauti rankas. Renginį vedė bendrosios praktikos slaugytoja Alvijana.
svariu_ranku_1_640x383.jpg svariu_ranku_2_640x480.jpg svariu_ranku_3_640x480.jpg
Siųsti kam nors el. paštu spausdinti tinkamas sukurti šitos naujienos pdf bylą

Būrelio „Mes artistai" pasirodymas.

on 06 May : 10:49  Posted by Audronė  Category: Misc   Comments: 0
Neformaliojo švietimo būrelis „Mes artistai" dalyvavo V Respublikiniame specialiųjų ugdymo įstaigų mokinių teatro festivalyje „Saulės skraistė", kuris vyko Šiaulių „Ringuvos" specialiojoje mokykloje. Festivalyje vaidinome Kosto Kubilinsko  pasakėlę „Katinėlis ir gaidelis". Mūsų artistų pasirodymas buvo nuotaikingas ir linksmas, vaikai turėjo galimybę pasidalinti teatrinės raiškos patirtimi. Sulaukėme gerų atsiliepimų ir saldžių dovanų, buvome apdovanoti padėkos raštu.
saules_16_640x480.jpg
Siųsti kam nors el. paštu spausdinti tinkamas sukurti šitos naujienos pdf bylą

Sveikiname mamą

on 06 May : 10:40  Posted by Audronė  Category: Misc   Comments: 0
Gegužės 3 d. 16val. mokyklos bendrabučio valgykloje vyko renginys „Sveikiname mamą“ skirtas mamoms.  Vaikai  sveikino mamas savo padarytomis dovanėlėmis, mokėsi  bendravimo, ugdyti meilę, pagarbą mamoms, močiutėms, globėjoms.
sveik-mamas_2_360x640.jpg sveik-mamas_3_360x640.jpg sveik-mamas_1_640x480.jpg sveik-mamas_640x480.jpg
Siųsti kam nors el. paštu spausdinti tinkamas sukurti šitos naujienos pdf bylą

KNYGOS IR KALBOS DIENAI PAMINĖTI

on 06 May : 10:12  Posted by Audronė  Category: Misc   Comments: 0
Gegužės 3 dieną mokykloje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas „išmok mylėti žodžius“. Šis konkursas yra mėgstamas tiek vaikų, tiek suaugusių. Lavinamųjų klasių grupėje nugalėjo  Vladas Brižinskas ir Jogaila Nicius, specialiųjų klasių grupėje - Šandoras Janavičius ir Erika Kleinaitė, suaugusiųjų grupėje - Gina Vaičienė ir Liuda Vaičekauskienė.Konkurso tikslai: įsiminimo lavinimas, mokymas  meninio skaitymo ir sceninės kultūros, visos  mokyklos bendruomenės telkimas.
Renginį vedė logopedė metodininkė Raminta. skaitymas16.jpg
skaitymas16_1.jpg skaitymas16_2.jpg skaitymas16_3.jpg skaitymas16_4.jpg skaitymas16_5.jpg
Siųsti kam nors el. paštu spausdinti tinkamas sukurti šitos naujienos pdf bylą

Išvyka į Vaikų teatrų festivalį „Svečiuose pas bitę Mają“

on 02 May : 12:18  Posted by Audronė  Category: Misc   Comments: 0
Balandžio 28 dieną teatrine patirtimi dalijomės su Žagarės specialiosios mokyklos, Žagarės socialinių paslaugų centru, Joniškio A. Raudonikio meno mokyklos Žagarės filialu ir Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos lėlių teatrais. Mūsų mokyklos lavinamųjų klasių mokiniai, paruošti mokytojų Lijanos ir Redos, parodė lėlių teatro spektakliuką pagal A. Presino pasaką „Ožiukas, kuris mokėjo skaičiuoti iki 10“. Vaidyba - puiki proga vaikams plėsti savo  kūrybinius gebėjimus, užmegzti pažintis su kitų mokyklų mokiniais, o mums,- įvertinti savo darbą bei pasisemti naujų idėjų.
zagare.jpg
Siųsti kam nors el. paštu spausdinti tinkamas sukurti šitos naujienos pdf bylą

Tarptautinis „Karaokė“ festivalis

on 24 Apr : 19:08  Posted by Audronė  Category: Misc   Comments: 0
Balandžio 19 dieną Dabikinės specialiosios mokyklos bendrabučio valgykloje vyko tradicinis tarptautinis „Karaokė“ festivalis į kurį atvyko svečiai iš Latvijos Respublikos, Aucės miesto ir Žagarės specialiosios mokyklos.Jaunuosius dainorėlius ir jų vadovus šiltai pasitiko mokyklos administracija ir bendrabučio gyventojai. Visi kolektyvai atliko savo pasirinktus kūrinius, kuriuos lydėjo gausūs žiūrovų aplodismentai. Publikos favoritu tapo Žagarės specialiosios mokyklos atlikėjas - Santaras Bagdonavičius, atlikęs dainą „Čigono meilė“. „Karaokė“ dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, kolektyvai - rėmėjo verslininko A.Bijanskio dovanomis. „Karaokė“ dainavimas suburia kolektyvus iš kitų mokyklų, skatina draugystę ir bendradarbiavimą, atskleidžia vaikų talentus, palieka neišdildomų įspūdžių, po kurių visi laukia kitų metų, kad galėtu vėl susiburti draugėn. karaoke16_1.jpg karaoke16_2.jpg karaoke16_3.jpg karaoke16_4.jpg

Siųsti kam nors el. paštu spausdinti tinkamas sukurti šitos naujienos pdf bylą
Eiti į puslapį       >>